Sefaranas

O anjeloch, channelingu, harmónii, feng šuej a tak trocha o mne…..

Horoskop na rok 2011

4 komentáre


ROČNÍ PŘEDPOVĚĎ 2011

BERAN

beran

CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2011

Těšte se na několik novinek. Planety jsou vám totiž nakloněny, i když trvá opozice – napjaté postavení planety zkoušek a prověrek Saturna ve znamení Vah, který bude po celý rok „prověřovat“ vaše diplomatické nadání. Vyhýbejte se (pokud možno) zátěžovým a stresujícím situacím i lidem. Jinak se napětí může odrazit i na vašem zdraví. Pomáhat vám bude pozitivní vliv Jupitera ve vašem znamení – až do 5. 6., kdy přechází do znamení Býka.

Celoročně se ve vašem znamení také „usadil“ Uran, planeta, která narušuje vše, co je statické. Přináší touhu po změnách a novém pohledu na zavedené, nefunkční vztahy, názory a životní postoje. Tyto „prověrky“ vám mohou připadat nemilosrdné. Ale stanete se vyzrálejšími a vaše jednání bude na druhé působit více vyrovnaně, klidně a seriózně. Konečně se můžete zbavit zbytečného balastu a dělat i říkat to, co opravdu chcete. Uměřenosti a asertivitě se učte od protilehlého znamení Vah.

RADA

Důležitá rozhodnutí, nové věci a změny, ať už v osobním, nebo profesním životě, si s předstihem naplánujte už koncem roku 2010. Do nového roku vykročte s předsevzetími, která tentokrát určitě dokážete splnit, protože budete mít určitý náskok.

BERANI A LÁSKA

Skvělé období pro lásku začíná už v lednu vstupem planety Venuše do příznivého znamení Střelce (8. 1.). Štěstí ve vztazích s druhými vám také zajistí opětovný návrat Jupitera do vašeho znamení (23. 1.). Opravdové žně lásky a plnou spokojenost můžete zažít v měsíci dubnu, kdy vaše znamení bude posilovat přímo plejáda planet. Výmluvný Merkur, láskyplná Venuše, silný a energický Mars a také dárce štěstí a pohody Jupiter. Využijte aprílový měsíc nejen k urovnání vašich partnerských vztahů. V případě, že jste nespokojeni, otevřete se nové lásce a věřte, že přijde! I v měsíci lásky se vám bude v partnerství dařit, do poloviny května budete nepřehlédnutelní. Opatrnost naopak hvězdy radí na podzim, od poloviny září vstupují planety Merkur a Venuše do opozice. Buďte proto připravení na nedorozumění a kroťte svou ohnivou povahu. Podpoří vás vaše vládnoucí planeta Mars, která je od 20. 9. v přátelském znamení Lva. Na dlouhodobý tranzit Saturna v opozičních Vahách jste si zvykli, takže vás drobné rozmíšky určitě nepřekvapí. Ani měsíc říjen nebude nejklidnější. V listopadu vás čeká klidnější období, které můžete využít pro jasnější uvědomění si, co vlastně od partnerství očekáváte a co můžete sami nabídnout. V závěru roku vám bude pod vládou střízlivé Venuše v Kozorohu jasné, co je pro vás nejdůležitější.

BERANI A ZDRAVÍ

Jako ohnivé znamení často přepínáte své síly. Tím ohrožujete své tělesné zdraví i psychiku. Při větším stresu a zátěži podléhá váš imunitní systém snadněji různým infekcím a horečnatým onemocněním. Pozorní buďte během února a března, kdy vrcholí zima a začíná jarní období, a planety jsou v pozicích, které nejsou pro vaše znamení „nejvýhodnější“. V dubnu a květnu budete přímo na vrcholu svých sil, protože máte sklony k přehánění, dejte pozor na přepracování a „naordinujte“ si také čas pro odpočinek. V letních měsících vám nehrozí žádné větší problémy, nezapomeňte být opatrnější při sportu a různých zátěžových aktivitách, protože Saturn, planeta potíží a problémů (lze vztáhnout i na zdraví), je po celý rok v opozici – napjatém postavení. Konec léta, měsíc září, pro vás může být také složitější, zvláště pak v druhé polovině, kdy je více planet v opozici. Nepodceňujte svůj zdravotní stav a v případě, že se cítíte unavení, dovolte svému tělu odpočívat, a to i od stravy, která je zatěžuje (tučná, kořeněná jídla). Pozor také na větší množství alkoholu, kávy a různých „dobíjecích“ drinků. Jeden víkend (nejlépe 24.–25. 9.) věnujte jen sobě. Dopřejte si lenošení, procházky nebo masáže, nechte se rozmazlovat. Do poloviny října trvají napjaté konstelace, dodávejte proto svému tělu vitaminy, dostatek tekutin a vlákniny. Nastupující podzim přináší chladnější dny, dopřejte si přírodní vitaminy, ale i bylinky, které vás pročistí. Listopad pro vás bude uklidňujícím obdobím. Závěr roku může být poněkud náročný.

BERANI A KARIÉRA (A PENÍZE)

Postavení hvězd radí těm, kteří chtějí ve svém profesním životě změny, aby se připravili už v roce 2010. Opravdu úžasný start do nového roku můžete zažít v lednu. V případě, že nejste spokojení se svou pracovní situací, buďte aktivní a hledejte si práci, která by vás nejen těšila, ale také dobře zabezpečila. Vaše znamení sice není příliš náročné, ale ke spokojenosti, klidu a také financování vašich koníčků je finanční jistota důležitá. V měsíci únoru určitě nepodnikejte žádné změny, konstelace planet jsou napjaté.

Velké štěstí nepřináší ani období před vašimi narozeninami, je to čas bilancování. Dobré zprávy, zajímavé nabídky a také reálné změny můžete zažít v období, kdy nejen vaše Slunce (od 21. 3.) bude ve vašem znamení, ale přidá se k němu profesně velmi důležitá planeta – Merkur 10. 3., s planetou šťastných náhod – Jupiterem – v zádech ve vašem znamení je jisté, že dosáhnete všeho, co budete chtít. Tvrdí se, že štěstí přeje připraveným. Proto se dobře připravte i na měsíc duben, kdy máte hvězdnou nadílku. K Merkuru se přidá na počátku měsíce (3. 4.) i vládce vašeho znamení Mars a váš šarm doplní také planeta lásky a elegance Venuše (22. 4.). V této době nebude nic stát v cestě za vylepšením vaší finanční situace. Budou vám přicházet nové možnosti a skvělé nabídky. Vaše šťastné období pokračuje do poloviny května, kdy důležité planety přecházejí do znamení Býka, který vás také podrží (ovládá váš druhý dům financí). Snahu k zlepšení své pracovní i finanční situace vyvíjejte do začátku června. Celkově lze říci, že šťastnější je pro změny ve vaší pracovní i finanční oblasti první polovina roku.

Šťastné dny: 3.- 30. dubna, 1.–11. května, 9.– 21. srpna, 3.–11. listopadu

Nejúspěšnější den pro vás je úterý, je pod vlivem Marsu. Proto plánujte důležitou činnost nebo rozhodnutí na tento den. Budete mít dostatek psychických i fyzických sil. Svou vůli a energii dokážete správně nasměrovat.

Šťastná čísla pro 2011: 5, 7, 11, 16, 24, 31, 42

ZLATÁ RADA:

MYŠLENKY JSOU JAKO MAGNETY. PŘITAHUJÍ TO, CO SE JIM PODOBÁ.

BÝK

býk

CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2011

Zrozenci tohoto znamení se mohou těšit na jaro, a to nejen kvůli svým narozeninám. Další planety podpoří snahy v oblasti lásky nebo společenského uplatnění. V měsíci květnu vstoupí jejich vládkyně Venuše právě do znamení Býka a vedle ní se usadí i planeta sebeprosazení, energie i soutěživosti – Mars. Pro tyto zrozence nastává nejlepší čas v roce, životní plány se mohou stát skutečností. Je ale jisté, že svoje sklony k pohodlí musí vyměnit za akční jednání. Příznivé období trvá i v měsíci červnu, kdy  vstoupí nejvíce „požehnaná“ planeta Jupiter do jejich znamení. Mohou se začít objevovat pozitivní změny a různé šťastné náhody, které ovlivní zrozence tohoto znamení na dlouhou dobu, Jupiter totiž „zakotví“ v jejich znamení až do konce roku. Býci by měli rozhodně využít přízně hvězd a snažit se o pozitivní kroky v oblasti zdraví a prevence, více věnovat pozornost svému tělu, skladbě jídelníčku a myslet i na štíhlou linii…

Méně příznivé období zažijí během měsíce října, kdy jejich vládkyně Venuše, ale i bojovný Mars vstoupí do napjatého postavení znamení Štíra. Což může přinést neshody, problémy ale i hádky na pracovišti i v soukromí.

RADA

Můžete se těšit na rok, na který jste dlouho čekali, využijte přízně největšího hvězdného pomocníka – Jupitera a udělejte ve svém životě generální úklid, odstraňte, vše, co je přebytečné a zabraňuje vašemu pozitivnímu pohledu na život.

 

BÝCI A LÁSKA

K tomuto znamení patří patronka milostných vztahů a láskyplných vzplanutí, spanilá Venuše – Afrodita. V roce 2011 si mohou ženy i muži narození v tomto znamení dořešit partnerská nedorozumění, ale i objevit novou dimenzi starého vztahu. Stačí jen trocha trpělivosti a chuť dívat se a naslouchat, co partner říká. V prvním lednovém týdnu je Venuše ve Štíru, raději proto dělejte „mrtvého brouka“ a nedejte se vydráždit, následky by mohly být politováníhodné. V únoru vás může zahřát náruč vašeho miláčka, konstelace pro vaše znamení jsou příhodnější. Na opravdovou přízeň hvězd si počkejte na měsíc lásky – květen, kdy budou důležité planety (Venuše a Mars) ve vašem znamení. Ledy mohou roztát a vy opět pocítíte, že láska je opravdu to nejkrásnější, co můžete zažít. I pro ty, kteří hledají blízkou duši, je to velmi vhodný čas k seznámení navázání perspektivních vztahů.

Využijte májové atmosféry k tomu, abyste ve společnosti dávali co nejvíce na odiv osobní šarm. Téměř celý rok máte k dispozici pomoc planety, která napomáhá k pozitivním zprávám, zážitkům, a tak i v oblasti lásky by se vám mělo dařit. I léto může být plné příjemných zážitků a sladkých letních chvilek. Období překážek a nedorozumění očekávejte v říjnu, kdy Merkur (planeta, která odpovídá našemu dorozumívání s druhými) i Venuše (je patronkou erotického jiskření) budou ve znamení Štíra. Konec roku přináší opět klidnější chvíle a příležitost pro bilancování.

BÝCI A ZDRAVÍ

Lidé narození v tomto zemním znamení mívají většinou pevné zdraví. Prospěje jim dostatek pohybu a také rozumná konzumace jídla a rozmanitých „laskomin“. Bývají náchylní k různým virovým onemocněním, angínám a dýchacím potížím. Proto o sebe musí se zvýšenou pozorností pečovat. Zvláště v zimním měsících je může vhodná prevence ochránit od různých infekčních nemocí, rýmy, kašle i nachlazení. Zvláště vhodné je sledovat postavení Luny ve znamení Býka v lednu, únoru i březnu. Zrozenci musí být opatrní i s prvními jarními dny a nepodceňovat nevyzpytatelné počasí ani v aprílovém měsíci. V období května a dalších teplých měsíců by se těmto lidem mělo dařit. Pozor si musí dát na rychlé teplotní výkyvy (klimatizace a různé pokojové větráky). Také chlazené nápoje a zmrzlina jim mohou v létě přivodit nachlazení. Především starší lidé by měli snížit příjem tuků, omezit přílohy a bílé pečivo. Přednost by měli dát čerstvé sezonní zelenině a ovoci. Hvězdy radí opatrnost na podzim, zvláště pak v druhé polovině října, kdy jsou napjaté planetární konstelace. Závěr roku by měl být klidný. Býci nesmí zapomínat na dostatek aktivní relaxace a spánku.

 

BÝCI A KARIÉRA (A PENÍZE)

Lidé tohoto zemního znamení potřebují stejně jako jejich souputníci Panny a Kozorozi mít pocit finanční jistoty. Proto většinou volí zaměstnanecký poměr, zázemí silné firmy (banky, pojišťovny), protože neradi riskují. V novém roce mohou pocítit větší finanční stabilitu. Což je způsobeno dobrými příležitostmi, které jim může „dopřát“ dlouhodobý tranzit planety štěstí Jupitera v jejich znamení. Začátek roku bude plný předsevzetí a plánů, které se však mohou začít uskutečňovat až v května, červnu i červenci. Tehdy budou důležité planety nejen v jejich znamení, ale také ve znamení Blíženců (oblast druhého domu financí). U některých pružnějších a flexibilnějších Býků mohou nastat během roku zajímavé změny, které je katapultují do stabilnější finanční a majetkové sféry. Možná se jim splní dávný sen. S podzimním měsícem říjnem mohou přijít výkyvy. Avšak stabilní a trpělivý zrozenec Býk vše s přehledem zvládne. Dá se očekávat posun, na který mnozí zrozenci tohoto znamení dlouhou dobu čekali. Důležitou zprávou je, že si peníze, které vydělají, musí bezpečně uložit. Je hloupé zbytečně utrácet za věci, bez kterých se člověk obejde.

 

Šťastné dny: 12.–31. května, 1.–30. června

 

Šťastná čísla pro rok 2011:  2, 8, 16, 28, 35, 47

 

Nejúspěšnější den pro vás je pátek, den Venuše, vaší osobní planety. Tento den je časem odpočinku, zábavy po proběhlém pracovním týdnu, společenského života nebo také kulturních a uměleckých zážitků, které právě k této planetě patří.

 

ZLATÁ RADA:

TY NEJVZÁCNĚJŠÍ VĚCI V ŽIVOTĚ NELZE KOUPIT ZA ŽÁDNÉ PENÍZE.

BLÍŽENCI

blíženec

CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2011

Můžete očekávat, že tento rok prověří vaše schopnosti tolerance a přizpůsobivosti, kterými jste sice nadáni, ale mohou nastat chvíle, kdy i vám bude docházet trpělivost. Zvláště zpočátku roku, kdy vaše vládnoucí planeta Merkur bude v opozici. Přidá se k ní Venuše, patronka lásky, takže se připravte na „těžký rozjezd.“ Snad jen chvíle strávené v přírodě (na horách) dokážou rozptýlit vaše chmury. Problémový Saturn je ve vašem přátelsky naladěném znamení Vah, takže vám nebude tolik „škodit”. Ve druhé polovině ledna dostanete příděl energie (Mars vstoupí do Vodnáře). Jupiter, přátelská a nápomocná planeta, je v první polovině roku v Beranu, což ovlivní vaše přátelské vztahy i společenský život. Můžete získat mnoho nových kontaktů, které se vám budou „hodit“ i pro vaši práci a kariéru. Mnozí dostanou chuť polepšit si materiálně. Počkejte si na červen a červenec, kdy pro zlepšení vašich finančních toků bude vhodnější doba. V červnu se také přesune Jupiter do Býka, což pro vás může sice znamenat zviditelnění různých restů, které však lehce zdoláte, a přátelé, kolegové a rodina přijmou vaše vysvětlení i omluvu.

Rada: S dovolenou a prázdninovým lenošením raději počkejte na srpen, nebo ještě lépe – na září. Přes léto můžete zažít nebývalý úspěch nebo se zviditelníte v zaměstnání. Pro mladší ročníky je tato doba vhodná ke studiu, různým formám kurzů i seminářů, letní výuce jazyků, zvyšování kvalifikace…

BLÍŽENCI A LÁSKA

V tomto roce můžete stát častěji na křižovatkách lásky. Vaše proměnlivá povaha potřebuje změnu, což některé z vás (většinou mladší ročníky) vrhá do stále nových vztahů a věčného hledání milostného ideálu. Dávejte přednost partnerům, se kterými se nenudíte a máte si stále co povídat, plánovat a řešit, protože nuda vaše vztahy spolehlivě zabíjí. Hvězdy vám radí být ve střehu už v lednu, protože Venuše, která představuje naše láskyplné vztahy a partnerství, bude v negativním postavení od 8. 1. ve znamení Střelce. Neshody a problémy může podnítit v lednu planeta Merkur, která bude v opozici. Raději neřešte vztahové záležitosti, protože nemusíte mít dobrý odhad ani štěstí. K určitému vylepšení dojde v březnu, kdy se Venuše „usadí“ v přátelském znamení Vodnáře, což může zapříčinit, že budete opět otevřenější a důvěřivější vůči lásce a milostnému jiskření. Doba, která je vyloženě vhodná pro seznamování, nastane v červnu, kdy bude k dispozici plejáda nápomocných planet (Venuše, Mars i Merkur) právě ve vašem znamení. Příznivé období bude trvat i v červenci, zvláště pak v prvním týdnu. Dalším kritickým obdobím pro vás může být listopad, kdy opět začnou působit opoziční vlivy důležitých osobních planet. Což v reálném životě může znamenat neporozumění s vašimi blízkými, partnerem a celkové ochlazení domácí atmosféry.

BLÍŽENCI A ZDRAVÍ

Vaše znamení je velmi aktivní a neumí se „šetřit“. I relaxace a odpočinek pro vás znamená pohyb, akci a změnu, většinou neumíte odpočívat pasivně. Nemusíte se bát žádných zdravotních ataků, jen počátkem roku buďte opatrnější na nachlazení. Slabou stránkou vašeho znamení jsou sklony ke zdravotním problémům plicního systému, což častěji hrozí v období zimy, ale i v předjaří, kdy můžete „riskovat“ a vystavovat svoje tělo změnám počasí. Zdravotní problémy mohou také provázet bolesti rukou, paží a ramen, které jsou další „háklivější“ částí vašeho znamení. Opatrní buďte zvláště v lednu (opoziční vlivy planet ve Střelci), únoru a březnu. V měsíci dubnu podpořte svůj organismus dávkou přírodních vitaminů a dopřejte si dostatek pohybu ve volné přírodě. Další období pro vás bude příznivé, budete mít dostatek energie nejen na řešení pracovních i domácích úkolů, ale i na své aktivní koníčky. K dalšímu zlomovému období dochází na přelomu října a listopadu, kdy nejen pochmurné podzimní počasí, ale i tranzity planet mohou podnítit vaše zdravotní problémy, úbytek energie a oslabení imunitního systému. Braňte se zdravější stravou, vitaminovými doplňky, ovocnými drinky a dalšími přírodními prostředky.

BLÍŽENCI A KARIÉRA (A PENÍZE)

Vaše znamení je spokojené a dává přednost práci, která je proměnlivá, přináší změnu, časté cestování, přísun zajímavých informací, jako je například obchodní činnost, práce v mediální sféře. V tomto roce vám naplnění pracovních předsevzetí zpočátku nepůjde lehce, ale nápomocný vám bude Jupiter ve znamení Berana. Konec ledna může přinést nové možnosti, kontakty nebo vaše přání poohlédnout se po lukrativnější nebo zajímavější pracovní pozici. Jestliže se budete připravovat ke zkouškám či pohovorům, počkejte si raději na druhou polovinu února nebo také na období měsíce března. Vyloženě šťastné období můžete zažívat v období června a července, kdy vám práce půjde lehce a sama. I v oblasti financí se na vás může „usmát štěstí“ na přelomu roku, kdy se některým z vás může podařit husarský kousek v podobě lepší pracovní pozice, zvýšení platu nebo získání vysněného místa. To vám také může pomoci nejen k vyššímu sebevědomí, ale i k naplánování důležitých finančních kroků nebo závazků, ať už v podobě půjček či hypoték, které si nyní budete moci dovolit. V podzimním období dojde ke stabilizaci a ukotvení ve vašem zaměstnání. I když… Napětí očekávejte v listopadu a také v prosinci. Proto důležitá pracovní rozhodnutí určitě řešte v přelomovém období v červnu nebo červenci.

Šťastné dny: 3.–30. června, 1.–4. července, 9.–20. září, 1.–10. října

Šťastná čísla pro rok 2011: 11, 13, 27, 33, 48, 51

Nejúspěšnější den pro vás je středa, která je pod vlivem vaší vládnoucí planety Merkur, proto plánujte důležitou činnost nebo rozhodnutí na tento den, budete mít dostatek psychických i fyzických sil a dokážete svou vůli a energii směřovat jasným směrem.

ZLATÁ RADA:

NAJÍT SPRÁVNOU CESTU MŮŽE JEN ČLOVĚK, KTERÝ VÍ, KAM JDE.

RAK

rak

CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2011

V novém roce budete mít možnost zlomit „okovy“ minulosti. Ti z vás, kteří na sobě zapracují, se mohou hodně posunout. K pozitivním změnám a dobrému „rozjezdu“ vám pomůže hned v lednu přízeň Jupitera ve znamení Ryb. V polovině ledna vstupuje Merkur do opozice a Jupiter se přesouvá do Berana, proto můžete tak trochu cítit ochlazení ve vztazích a změny nálady. Ani měsíc únor pro vás nebude o moc lepší. V březnu dojde nejen k „oteplení“ vlivem jarního počasí, ale i planetární nadílka pro vás bude příznivější. Na vaší straně bude planeta Mars i Venuše v Rybách. Aprílový měsíc přináší změny, budete nucení více projevit svá přání a směřování, nejen v práci, ale i v soukromí. Květen a červen vám přinesou úlevu a předzvěst pozitivních změn, které mohou přijít především na přelomu června a července, kdy se vám bude opravdu dařit. Když odjedete na dovolenou, měla by být pro vás ve všech směrech přínosem. V uvolňující náladě léta a bez pracovní zátěže můžete mít nové nápady, jak zjednodušit nebo vylepšit svůj život i práci. Podzimní nadílka s planetami v přátelském znamení Štíra podpoří vaše šance ke změnám, zvláště pak v měsíci říjnu vám budou hvězdy přát. Může se stát že se vám nečekaně nahrne řada příležitostí, jak mnohé změnit, ať v oblasti profesní, nebo i partnerské. Závěr roku by mohl přinést překvapení v podobě finanční vzpruhy, která se jistě bude hodit. To abyste svým blízkým udělali o Vánocích radost.

Rada: Důležité kroky a rozhodování raději naplánujte na počátek léta nebo na podzim, jinak budete zbytečně plýtvat silami a věci se nebudou dařit tak, jak si přejete.

RACI A LÁSKA

Oblast vztahů a lásky je pro vaše znamení velmi důležitá, rodina a emocionální zázemí je pro vás přímo živnou půdou.

Jestliže se vám v lásce nedaří, prožíváte neshody daleko intenzivněji než lidé narození v ostatních znameních. Pozor si dávejte v druhé polovině ledna, kdy váš komunikační index může být na bodě nula. Také v první polovině února vás mohou zastihnout emocionální bouře a nedorozumění. K vyjasnění dojde až v druhé polovině února. Dařit se vám bude až vstupem planety lásky – Venuše – do spřáteleného, citlivého znamení Ryb (28. 3.). V dubnu začne rozkvétat nejen příroda, ale i vaše partnerské vztahy. Intenzita romantických zážitků vás může přivést buď k odvážným činům, nebo také (v případě, že jste vázaní) k nepříjemným následkům. Na vrcholu budete v období letních měsíců, musíte vyjevit svoje plány a opustit tradiční račí taktiku. V měsíci září může dojít ke zklidnění a jasným rozhodnutím. U mnohých (v důsledku nového partnerství) půjde o vážné záležitosti – stěhování a plánování společného života.

V případě, že se rozhodnete pro závažné životní kroky, jako je například svatba, vhodnou dobou je pro vás druhá polovina měsíce října, kdy jsou planety na vaší straně. Závěr roku nepřinese velká překvapení. V prosinci je Slunce v opozičním znamení, proto vám mohou některé situace vzít vítr z plachet. Se zásadními rozhodnutími počkejte na lepší období.

RACI A ZDRAVÍ

Vaše znamení a jeho zdraví je hodně ovlivňováno psychikou, proto se nenechávejte vyvést z míry. Vyhýbejte se pokud možno rizikovým situacím a také lidem, kteří jsou zárukou stresu, problémů a zátěže. Vaším „nedostatkem“ je, že více než na sebe myslíte na druhé, rodinu, děti, partnera, ale i přátele. Myslete konečně sami na sebe! Když budete v pohodě, dokážete druhým lépe naslouchat a také pomoci. V důsledku přepínání můžete pociťovat ve zvýšené míře problémy se žaludkem a zažíváním, což mnozí z vás (zvláště pak starší ročníky) mohou zažít hned po náročné době vánočních svátků a Nového roku. Začněte nový rok tím, že si odpustíte různé dobrůtky a budete se snažit stravovat střídmě. I první dva měsíce roku přinášejí pro vaše znamení více zátěžových aspektů planet, především opozic na vaše Slunce. Napomáhejte svému organismu od potíži také vodoléčbou, dopřejte si „domácí lázně“, použijte různé bylinkové přípravky na uvolnění a relax. Jarní měsíce vás zastihnou více v pohodě, období léta je „váš čas“. Větší problémy, náchylnost k různých zánětům a chronické rýmě nebo kašli můžete zažít v podzimních deštivých dnech. Proto doplňujte více vitaminů a také vápníku, který vám velmi prospívá.

RACI A KARIÉRA (A PENÍZE)

Nečekejte zlomový rok, ale nudit se v žádném případě nebudete. Ti z vás, kteří chtějí radikálně změnit svoje pracovní místo, by si měli určitě počkat na období jara. Počátek roku sice svádí ke změnám, ale hvězdné konstelace nejsou pro vaše znamení v měsících lednu a únoru příhodné. Raději si dejte také čas na rozmyšlenou, kterým směrem se chcete vydat.

Pro vaše znamení je vhodná práce ve styku s veřejností, různé služby, obchod, pohostinství, práce v hotelu nebo ve společenské instituci. Rádi spolupracujete s ostatními a také rádi pomáháte, proto je pro vás vhodná i oblast sociální a zdravotní. Během května a června můžete být postaveni před nečekané rozhodnutí. Možná se objeví velká výzva a nové možnosti ve vaší profesní kariéře. Můžete mít také úspěch ve své práci, povýšit, získat pro svou firmu zajímavou smlouvu či kontrakt. V září i v první polovině října buďte pozorní, může se to týkat důležitých rozhodnutí, dohod a podpisů obchodních smluv. Některé záležitosti konzultujte s odborníky.

Závěr roku, poslední dva měsíce, budete mít práce nad hlavu, nenechte se proto vykolejit šéfem ani kolegy a důvěřujte svému rozumu a intuici. A to i v případě, že jsou všichni proti vám.

Je to období, které musíte překonat, nakonec také prověří vaše možnosti, a když vše dobře zvládnete, budete nejen posíleni, ale vzroste i vaše sebevědomí.

Šťastné dny: 12.–31. května, 17.–30. června, 1.–28. července

Šťastná čísla pro rok 2011: 13, 17, 24, 38, 42, 54

Nejúspěšnější den je pondělí – měsíční den, proto plánujte důležitou činnost nebo rozhodnutí na tento den, budete mít dostatek psychických i fyzických sil a dokážete svou vůli a energii směřovat jasným směrem.

ZLATÁ RADA :

AŤ OSTATNÍ TVRDÍ COKOLIV, DŮVĚŘUJ VŽDY SVÉMU SRDCI A CITU, NIKDY TĚ NEZKLAME.

LEV

lev

CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2011

Hned začátkem ledna je důležité směřovat svou energii k jasnému cíli. V tomto roce totiž můžete dokázat mnohé. Avšak je nutná koncentrace a důslednost, která není vaší nejsilnější stránkou. V přemíře úkolů byste neměli zapomínat na své nejbližší. Udělejte si vždy čas na děti, rodinu i přátele. Ve volných chvílích si dopřejte odpočinek a relaxujte. Není to legrace, před vámi je opravdu náročný rok. Už v lednu vás podpoří Merkur a Venuše v příznivém postavení. Tak trochu vám může vzít vítr z plachet planeta energie a soutěživosti – Mars v opozičním, napjatém postavení. O zrozenci ve Lvu je však známo, že když něco opravdu chce, většinou toho dosáhne. V už zmíněném lednu máte podporu Jupitera, která potrvá do počátku června. Únor pro vás nebude snadný. Můžete-li, odjeďte na zimní dovolenou a vyvětrejte si hlavu plnou starostí. V březnu (vlivem Venuše ve Vodnáři) můžete mít problémy s láskou. To nic. Těšte se na na aprílové dny, budete mít plnou podporu hvězdných pomocníků. I první polovina května pro vás bude zdařilá, méně už ta druhá. Stejně tak v měsíci červnu se mohou „vyrojit“ různé problémy, většina planet se přesouvá do znamení Býka. Vstupem Slunce do vašeho znamení (24. 7.) se mnohé napjaté situace uvolní a vám se bude „lépe dýchat“. V srpnu vezmete věci do svých rukou, pomáhat vám bude komunikativní Merkur i planeta lásky Venuše. Příznivé období potrvá i v září, kdy vám bude pomáhat energie Marsu. To samé by se mělo opakovat až do poloviny listopadu. V závěru roku si můžete vydechnout a zvolnit své životní tempo.

Rada: Pro vaše znamení se příznivější doba začíná odvíjet spíše ve druhé polovině roku. Nejlepší měsíce jsou srpen a září. Ovšem i v podzimním období můžete zvládnout problémy, které jste dlouho odkládali.

LEV A LÁSKA

V citové oblasti můžete zažívat náhlé zvraty! Postavení Neptuna v opozičním Vodnáři, stejně tak i planety Chiron, vás může učit hloubce emocí, které vám nebudou úplně příjemné. Možná se vám nebude chtít „vyjít na tenký led“ a vyznat se ze své lásky. Za to může strach, že vaše náklonnost nebude opětovaná. V lednu, únoru a především v březnu, kdy bude dárkyně milostných citů Venuše v opozičním postavení, raději neřešte zásadní partnerská rozhodnutí. Počkejte si na příhodnější čas. Ten by měl přijít v dubnu. Rozmyslete si pečlivě, co ve vztazích očekáváte, a zkuste si o tom s partnerem promluvit. V případě, že jste osamoceni a hledáte láskyplnou náruč, hvězdy radí připravit se s „plnou parádou“ na konec dubna. V prvním květnovém týdnu budete mít silnou podporu Venuše, Marsu, Merkuru a Jupitera v přátelském znamení Berana.

V červnu váš vnitřní oheň zřejmě trochu pohasne. Ale pouze na chvíli. V posledním červencovém týdnu, a především během srpna se vám bude na poli lásky neskutečně dařit. Vyjeďte si s partnerem na krásnou, romantickou dovolenou. Jste-li single, je to nejlepší čas v roce k „ulovení“ partnera, se kterým se budete cítit opravdu skvěle. Podzimní období využijte ke společenským radovánkám, setkání s rodinou a přáteli. V říjnu budete mít dost práce a láska půjde asi stranou. Konec roku, zvláště pak měsíc listopad, vám může přinést překvapení: setkání s někým z minulosti, oprášení zašlých vztahů…

LEV A ZDRAVÍ

Pro vaše znamení, které se narodilo v nejslunečnějším a nejteplejším období roku, je zima obdobím, které je pro vaše zdraví největší zátěží. Počátkem roku tedy nepřehánějte své fyzické aktivity, dopřejte si více odpočinku, lenošení (které vaše znamení zbožňuje) a také rozmazlování. Například voňavé masáže celého těla (medovou nebo čokoládovou). Dále se doporučuje sauna, solárko a také koupele. Zvláště ve vířivce se rozproudí vaše energie naplno.

Do svého jídelníčku přidávejte co nejvíce vitaminu C, pokud možno v přírodní formě. K dobrému zažívání vám prospějí červené grepy. Největší „ataky“ respiračních onemocnění můžete zažít v předjaří, kdy jsou také planety v opozičním, napjatém postavení. Pro podporu vašeho nervového aparátu, který bude zatížen, konzumujte na jaře pšeničné otruby, saláty i kakao. Tyto potraviny mají dostatek hořčíku, který zklidní vaše nervy. V letním období si „medíte“, pozor na riskování nebo předvádění se při sportovních aktivitách. Podzim přináší zklidnění, potřebu odpočinku po náročném letním období. Určitě stojí za úvahu víkend nebo týdenní pobyt v nějakém wellness centru či lázeňském zařízení. Novou energii využijete na počátku podzimních plískanic. V zimním období pro vás může být kritický prosinec, vaše psychika i náročný program mohou zavinit pokles vašeho imunitního systému, což může mít za následek oslabení organismu.

LEV A KARIÉRA (A PENÍZE)

Zrozenci tohoto znamení touží po dobrém postavení. Většinou vysněnou pozici získají, ale jen v případě, že zapojí nejen svůj osobní šarm, ale i notnou dávku píle a soustavné práce. Už v lednu bude prověrka vašich opravdových úmyslů. Na nedostatek práce si nebudete moci naříkat, zvláště pak měsíc únor může přinést různé nemilé situace a nedorozumění. Je možné, že vaše sebevědomí je nějakému kolegovi „trnem v oku“, proto za vašimi zády kuje pikle. I březen může přinést nejedno překvapení nebo také prověření vaší profesní kompetence. Jestliže plánujete v práci větší změny, počkejte si na měsíc duben, pomůže vám příznivý vliv Merkura v Beranu. Sílu k prosazení vám dodá Mars v Beranu a přitažlivé vibrace Venuše ve stejném znamení. To vše „zaštítí“ pozitivní podpora štědrého Jupitera, která bude trvat až do počátku června. Ve všem, co si naplánujete, se vám bude dařit i v první polovině května. Hvězdní rádci vám radí – změny v pracovní oblasti, hledání nového zaměstnání, posílení stávající pozice, zvýšení platu a zviditelnění, to vše je dobré udělat v jarním období dubna a května. V červnu a červenci raději plánujte, vaše nápady pomůže realizovat Merkur ve vašem znamení. Koncem července vstupuje do Panny, ale už během srpna a v prvním týdnu září se vrací opět do vašeho znamení. Další možnosti profesních změn mohou přijít během listopadu. Konec roku zbývá na bilancování toho, co jste v tomto roce stačili zvládnout.

Šťastné dny: 1.-30. dubna, 1.–11. května, 24.–31. července, 9.–23. srpna

Šťastná čísla pro rok 2011: 8, 11, 13, 25, 33, 49

Nejúspěšnější den je pro vás neděle pod vládou planety Slunce, proto plánujte důležitou činnost nebo rozhodnutí na tento den, kdy budete mít dostatek psychických i fyzických sil a dokážete svou vůli a energii směřovat k jasnému cíli.

ZLATÁ RADA:

OVLÁDAT A ŘÍDIT DRUHÉ VYŽADUJE MOC, OVLÁDAT SEBE VYŽADUJE VELKOU SÍLU.

PANNA

panna

CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2011

S novým rokem přicházejí i nové výzvy. Vše si pečlivě naplánujte! Start by měl být skvělý, protože budete mít podporu silného Marsu v Kozorohu. Podrží vás u všeho, co budete chtít udělat. Na pomoc mu v polovině ledna přijde i vaše vládnoucí planeta Merkur v Kozorohu, což podpoří váš střízlivý odhad. Na vliv Uranu v opozici jste si už zvykli, takže vás zřejmě nevyvede z míry. V únorových dnech se mohou někteří zrozenci ohřát milostnými vztahy, Venuše v Kozorohu vám dopřeje setkání s někým, kdo je určitě solidní. V březnu vám asi zkazí náladu úbytek energie. Mars, planeta síly a expanze, se přesouvá do opozičního znamení Ryb a během dubna ho následuje nejen Venuše, ale i Neptun, takže v aprílovém období raději neřešte partnerské otázky. Jaro je období, kdy vše rozkvétá, a májová nálada může zastihnout i vás. Čekejte podporu mnoha planet ve vašem přátelském znamení Býka. Bude to především Venuše, Merkur a Mars, kteří vám prospějí ve všem, do čeho se pustíte. Jejich přízeň trvá i v měsíci červnu, kdy navíc (5. 6.) vstupuje „velký dobrodinec“ Jupiter do znamení Býka. Ani během léta nebudete řešit žádné větší pohromy, pomáhat vám bude Merkur i Venuše ve vašem znamení. I konec prázdnin vás zastihne v dobrém rozmaru a v září si budete chtít vychutnat naplno pozdní dovolenou. V závěru roku, ve druhé polovině listopadu a po celý prosinec, budete mít Mars na své straně. Dokážete dokončit svá předsevzetí, která jste si dali počátkem roku.

Rada: Opravdu skvělé období budeme mít v květnu a začátkem června, vztahové otázky můžete řešit v srpnu. V září se pusťte naplno do věcí spojených s vaší prací a kariérou.

PANNA A LÁSKA

Počátkem roku (v únoru) vás pohlídá přívětivá, ale opatrná Venuše ve znamení Kozoroha. Budete toužit po legalizaci vztahů, partnerství s budoucností. Možná že někteří z vás nechají vyzvánět svatební zvony. V březnových dnech mohou přijít u některých příliš kritických zrozenců tohoto znamení hádky s partnerem. Tak trochu na vině může být napjaté postavení bojovné planety Mars, bude po celý měsíc v opozičním znamení Ryb. Během dubna vstoupí do opozice i planeta, která v astrologii představuje partnerství a milostné vztahy – Venuše. Svou vládu však brzy (22. 4.) předá dalšímu znamení – Beranovi. Nejlepší čas pro lásku nastane v měsíci květnu. Ti z vás, kteří budou připraveni a budou stát o změnu v osobním životě, mohou zažít skutečně velké změny. Květen je měsícem lásky, vám bude pomáhat mnoho přátelských planet (Venuše, Mars, Merkur v Býku), otevřou cestu k lásce a porozumění. V červnu je navíc posílí vliv Jupitera, milostným vztahům nebudou stát v cestě žádné překážky. Jestliže v průběhu července nastanou milostní rošády, nedorozumění, vysvětlí je koncem měsíce Merkur, který tranzituje vašim znamením, a v srpnu se k němu přidá Venuše – a všechny letní bouřky a mraky se ztratí. Ti, kteří se chtějí seznámit, mají ještě velkou šanci v září. Podzimní měsíce nechystají velká překvapení, v závěru roku se budete věnovat spíše práci a povinnostem.

PANNA A ZDRAVÍ

Vaše zdraví bývá spojeno s psychikou více než u ostatních znamení. Je to tím, že vše berete příliš vážně a těžko se smiřujete s nedokonalostí světa. Trápí vás jakékoliv neúspěchy. V novém roce byste měli více dbát na prevenci a svůj čas věnovat nejen práci a povinnostem, ale také svému tělu. Neuškodí vám pohyb, protože vaše intelektuální laděné a zvídavé merkurické znamení nejraději čte, počítá a analyzujete a tyto činnosti se vykonávají většinou vsedě. Počátek roku může přinést tradičně celonárodní virózy, proto podpořte svůj organismus vitaminy, pro vaše zažívání a posílení imunitního systému jsou vhodné různé potravinové doplňky. Největší atak na tělesnou schránku můžete zažít koncem února, během března a v nestálém aprílovém počasí. Během jara vám neuškodí detoxikace organismu, která může mít na vaše zdraví blahodárné účinky. V letních měsících konzumujte dostatek sezonního ovoce i zeleniny, vyhřívejte své tělo na sluníčku a užívejte si dovolené. Pak vás může podzim zastihnout ve skvělé formě a „déčko“, které jste dodali svému tělu sluněním, vám zajistí silnou imunitu pro nastávající zimu.

PANNA A KARIÉRA (A PENÍZE)

Ve vašem znamení se rodí mnoho výkonných a spolehlivých pracovníků. Tvrdí se, že získat typickou Pannu jako svého zaměstnance, to je velká výhra. Na takového člověka se můžete v některých případech spolehnout více než na sebe. Většina těchto zrozenců není příliš ambiciózních – o vedoucí, manažerské a ředitelské posty nestojí. V novém roce budete střízliví a určitě se nedáte zlákat k žádným riskantním finančním transakcím. V lednu mohou sice přijít výhodné nabídky, různé slevy a akce, ale vy si hravě spočítáte, jestli se vám tyto nákupy opravdu vyplatí. Lednový vliv Merkura v Kozorohu podpoří vaše sklony ke střádání. Ti z vás, kteří s novým rokem zatouží po nových pracovních možnostech, by měli začít s hledáním hned počátkem ledna. Úspěchy se mohou dostavit záhy, ve druhé polovině měsíce. Během února hvězdy radí spíše plánovat a nepouštět se do větších změn. Další měsíce, březen i duben, nebudou přát pozitivním novinkám. Zato v květnu počítejte s úspěchem v práci, může totiž přijít zajímavá nabídka. V létě spřádejte své sny, do jejichž realizace se pusťte už koncem srpna. Opravdový úspěch možná přijde během září. V říjnu jsou důležité planety ve vašem druhém domě financí, což může znamenat zvýšení platu a zlepšení vašeho materiálního statusu. V listopadu i prosinci budete mít díky Marsu sílu prosadit se a říct si o to, co opravdu chcete.

Šťastné dny: 14.–31. ledna, 21.–31. května, 1.– 9. června, 22.–31. srpna

Šťastná čísla v roce 2011: 2, 7, 15, 27, 36, 44

Nejúspěšnější den je pro vás středa, která je pod vlivem vaší vládnoucí planety Merkur. Proto plánujte důležitou činnost nebo rozhodnutí na tento den. Budete mít dostatek psychických i fyzických sil a dokážete svou vůli a energii napnout jasným směrem.

ZLATÁ RADA:

POZOROVÁNÍ VLASTNÍCH NEDOSTATKŮ NÁM SKRÝVÁ POHLED NA NAŠE BOHATSTVÍ.

VÁHY

vahy

CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2011

Už jste si možná zvykli na vliv Saturnu ve vašem znamení. Mnozí z vás pochopili, že jeho síla může sloužit ve vašem životě k pozitivním změnám. Prohloubí se a protříbí vaše vlastnosti, jako je zodpovědnost a spolehlivost. Objeví se prostor pro jasná řešení. V novém roce budete určitě chtít posílit své volní vlastnosti a rozhodnost. Jupiter je až do 22. 1. v Rybách, pak přechází do vaší opozice, proto se svými plány nemeškejte. Jeho vlivem se mohou mnohé věci opozdit, a důležité věci tak můžete propást. V únorových dnech posílí vaši snahu energie Marsu v bratrském znamení Vodnáře. Březen vás pravděpodobně překvapí v lásce. Venuše, vaše patronka, vstoupí do Vodnáře a vy můžete být s příchodem jara přichystaní na změny v milostném životě. V dubnu vás čekají neblahé, opoziční vlivy planet v Beranu. Raději se stáhněte a počkejte na lepší časy. Napjaté období potrvá až do poloviny května, lépe se vám začne dařit (ve všech oblastech) v měsíci červnu. Přes letní období je rozumná delší dovolená, kde si utřídíte své cíle a záměry pro budoucnost. Příznivou dobou pro vás bude druhá polovina září a také první říjnový týden. Hvězdy radí dobře si rozmyslet vše, co chcete udělat, ale nejdůležitější je jednat a změny dobře načasovat.

Ve druhé polovině října a počátkem listopadu se vám může dařit ve finanční sféře, všechny transakce naplánujte na tuto dobu. Vliv Saturna s vámi bude po celý rok, prověří, co jste nejen dobře zvážili, ale také uvedli v skutek…

Rada: V první polovině roku plánujte, shánějte důležité informace a raďte se s odborníky. Na podzim jednejte.

VÁHY A LÁSKA

Začátkem nového roku je vaše vládnoucí planeta (představuje vztahy) Venuše v eroticky laděném znamení Štíra. Mars bude v konzervativním znamení Kozoroha. Spolu s vlivem Saturna ve vašem znamení může dojít k různým zmatkům a „projekcím“. V druhé polovině ledna ke všemu vstupuje planeta štěstí Jupiter do opozičního znamení Berana, což může přinést ve vašem životě další problémy. K uvolnění dojde v únoru, vlivem síly Marsu v přátelském postavení ve Vodnáři. V březnových dnech se k Marsu přidá Venuše, vaše sevření se uvolní. Na druhé straně do znamení Berana vstoupí i Merkur, takže můžete očekávat bloky v komunikace s partnerem. Ani v dubnu nebude situace lepší, plejáda planet v opozici a Saturn ve vašem znamení bude velkou prověrkou vás i vašich partnerských vztahů. K určitému zklidnění dojde v polovině května a počátkem června, kdy přechází Jupiter do Býka. Napětí a nepohoda s vaším miláčkem zmizí. Venuše navíc tranzituje od 10. 6. v Blížencích, připojí se k ní i Mars a vy si určitě vyjděte do společnosti, kde se seznámíte s novými přáteli a možná že léto už strávíte s novým objevem. Vliv Marsu v Blížencích vám bude dodávat po celý červenec energii. V srpnu odjeďte od všech povinností pryč. Můžete se těšit na druhou polovinu září a prvních deset říjnových dní, kdy budete pro druhé objektem touhy a zbožňování. Je jisté, že tento rok opravdu prověří stálost a vážnost vašich milostných, ale i rodinných vztahů.

VÁHY A ZDRAVÍ

Tento rok byste neměli zanedbávat svou tělesnou schránku. Napjaté konstelace planet v prvním pololetí roku mohou signalizovat u některých z vás zdravotní problémy. Tělesná konstituce vašeho znamení bývá křehčí, proto je dobré, abyste svému tělu věnovali větší pozornost. V případě, že pociťujete nějaké fyzické potíže, určitě se vydejte k lékaři na preventivní prohlídku. Nezanedbejte ani ty méně příjemné, jako je zubař, nenápadné zánětlivé procesy v dásních mohou ovlivnit celé vaše tělo a vzít vám zbytečně vitalitu i energii. Pokud možno se vyvarujte zbytečných stresů, eliminujte negativní spouštěče a vyhýbejte se věčně nabručeným a stěžujícím si lidem. Důležitá je pro vaše znamení rovnováha tekutin, dodržujte pečlivě pitný režim a v jídelníčku upřednostňujte dostatek ovoce i zeleniny. Ataky různých virových onemocnění se mohou objevit zvláště v březnovém, předjarním období, ale ani při nestálém dubnovém počasí zbytečně neriskujte nachlazení. V měsíci květnu a letních měsících se budete cítit skvěle, stejně tak v podzimním období. Starší ročníky mohou pozlobit během listopadu žaludeční potíže. I v posledním, závěrečném měsíci roku svoje tělo raději nepřepínejte. Dopřejte mu relaxaci a odpočinek, který si po náročném roce zasloužíte.

VÁHY A KARIÉRA (A PENÍZE)

Vaše znamení není příliš ambiciózní, inklinuje k práci v oblasti umělecké, kulturní, ale také v různých zprostředkovatelských a sociálních oblastech. Vaší planetou je Venuše, proto se snažíte i na pracovišti o dobré vztahy s kolegy a často můžete být těmi, kteří umí předejít různých nedorozuměním nebo výměnám názorů. Letošní rok pro vás bude zatěžkávací zkouškou, a to ve všech oblastech. Nečekejte velký posun nebo náhlé změny. Saturnský vliv vás po celý rok neopustí a ani Jupiter vám v první polovině roku nepřeje. Jestliže někteří z vás budou chtít radikální změny, počkejte si na období po prázdninách, kdy se pro vás hvězdné konstelace změní na příznivější. Pracovní konkurzy, povýšení, zvýšení vašeho platu, to vše se může dát do pohybu až v období podzimu. Ani se svými úsporami neriskujte. I tu nejslibnější nabídku, výhodnou půjčku, nákup na splátky, hypotéku pečlivě prověřte. Jestli tam přece jen není nějaká skrytá vada… Finančně se vám může dařit lépe až v druhé polovině října, kdy se některé osobní planety přesunou do vašeho druhého domu, který představuje finance a materiální zabezpečení. Připravte se na nelehký rok, kdy budete muset mnohé zvládnout. Řešení nemusí být vždy zcela snadná.

Šťastné dny: 17.–30. září, 1.–14. října

Šťastná čísla v roce 2011: 7, 18, 25, 32, 48, 55

Nejúspěšnější den je pro vás pátek, den Venuše, vaší osobní planety. Tento den je časem odpočinku a zábavy po uplynulém pracovním týdnu. Nebraňte se společenskému životu nebo kulturním a uměleckým zážitkům, které právě k této planetě patří.

ZLATÁ RADA:

KAŽDÝ JEDNOU POTKÁ PARTNERA SVÉHO ŽIVOTA, ALE JEN MÁLOKDO JEJ VČAS POZNÁ.

ŠTIR

štír

CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2011

Možná že nejste zcela spokojeni s bilancí roku 2010. Netrapte se tím. Vždyť v novém roce můžete mnohé napravit. Hned v lednu vám bude pomáhat pozitivní vliv Jupitera (až do 22. 1.). Skvělou pomocnicí bude i planeta Venuše, takže vaše předsevzetí v oblasti partnerských vztahů se mohou začít naplňovat. Vaše znamení je vybaveno skvělou intuicí a také cílevědomostí. Je tedy možné, že plány, které jste v minulosti tak trochu odložili, dotáhnete do vítězného konce. Pozor, vhodnou dobou ke změnám je konec února a začátek března, kdy jsou na vaší straně hvězdní pomocníci. Po celý březen je Mars v Rybách, což vám dodá sílu a odvahu. V dubnu se k němu přidá i Venuše, takže můžete dořešit milostné a partnerské záležitosti. Naopak opatrní byste měli být ve druhé polovině května a v první polovině června, důležité planety (Venuše, Merkur, Mars) budou v opozici. V červnu (5. 6.) navíc vstoupí planeta štěstí Jupiter do znamení Býka a zdrží se v něm po celý rok, což může přinášet méně příjemných chvil a ve zvýšené míře i různá nedorozumění a napětí. Rozpory budete snadnější řešit od 17. 6., kdy Merkur vstoupí do znamení Raka. Vaši pozici posílí i vstup Venuše do Raka, což bude 5. 7., pro vás to znamená vyrovnanější a otevřenější partnerskou komunikaci. V dalším letním měsíci srpnu vstoupí Mars (planeta energie a soutěživosti) do spřáteleného znamení Raka a zdrží se tam do 19. září. Vyčkejte s většími plány na nejlepší dobu, ta nastane v říjnu, kdy vás posílí Merkur i Venuše ve vašem znamení. Závěr roku, zvláště pak listopad, může přinést příjemné překvapení: zlepšení vaší finanční situace.

Rada: V první polovině roku šetřete silami. Buďte opatrní a rozvážně plánujte. Realizaci změn si nechte až na druhou polovinu roku, nejlepší měsíc pro vás je říjen.

ŠTÍR A LÁSKA

Hned počátek roku vám může přinést nejedno překvapení. Možná jste se při bujarých silvestrových oslavách seznámili s někým zajímavým a oboustranný zájem i přízeň trvá.

Odložte svou příslovečnou nedůvěřivost a oddejte se naplno lásce. I když nemusí jít o vztah na celý život, milostné jiskření a sympatie vás určitě nabijí dobrou náladou a sebevědomím. Další období, kdy mohou být vztahy a láska hlavním tématem, je konec března a téměř celý duben. S jarem můžete uvítat novou lásku, případně oživit současné partnerství. Záleží na vás, jak se budete ke svému miláčkovi chovat. Pravdou je, že partner odráží naše nálady stejně jako zrcadlo. V tomto období můžete potkat i řadu zajímavých lidí. Možná získáte kontakty, které vám mohou pomoci i v oblasti práce a vaší kariéry. Mohou vás nasměrovat k uvědomění, co opravdu chcete. V květnu se raději stáhněte. Nevyjadřujte naplno své úmysly, později byste toho mohli litovat. Opoziční postavení planet může „zařídit“, že nebude zcela pochopeni, a tak nastanou partnerské rošády, které mohou vyvrcholit v červnu. Pozor, první červnový týden je pro vás přímo krizový! Všechny důležité planety jsou v opozičním postavení vůči vašemu znamení. Situace se uklidní během července a srpna, Venuše a Mars budou na vaší straně. Nejslibnější měsícem roku je říjen, kdy jsou Venuše, Merkur i Slunce ve vašem znamení. Budete se cítit výborně a do svého okolí můžete vyzařovat velmi pozitivní a vzrušující vibrace. V listopadu a prosinci se raději zaměřte na práci. Zkuste dokončit různé resty, ať může být váš závěr roku v plusových hodnotách.

ŠTÍR A ZDRAVÍ

Vašemu znamení se promítá psychická nepohoda a stresy ve zvýšené formě do zdravotních potíží. Proto se snažte nejednat pod vládou emocí, mírněte svou výbušnou povahu. Stimulem je pro vás „vybití“ nahromaděné negativní energie. Jak? Nejlépe pohybem! Prospěje vám i plavání, bylinné koupele a v neposlední řadě láskyplná náruč partnera. Největší problémy s vaší tělesnou schránkou mohou nastat v období předjaří, v březnu, ale i v dubnu, kdy vstupuje Slunce do znamení Býka – vaší opozice. Opravdu pozorní buďte od poloviny května, kdy planetární konstelace nevěstí nic dobrého. Při stresových situacích, pracovní zátěži, ale i při domácích neshodách si neopatrností můžete přivodit i úraz. Proto myslete na to, že klidná mysl je půl zdraví. Nedejte prostor žádným stresům a hádkám. Tvrdí se, že většina nemocí je psychosomatického původu a psychika velmi ovlivňuje stav našeho zdraví. Preventivně dodávejte tělu vitaminy, které budou zapotřebí zvláště v sychravých, podzimních dnech. V případě, že přece jen podlehnete bacilům, sáhněte raději po zelené lékárně. Koncem listopadu a během prosince mohou zvláště dříve narození Štíři mít problémy s pohybovým aparátem. V případě potíží navštivte odborníky a dbejte na jejich rady. Udělejte vše pro to, aby závěr roku pro vás mohl být příjemný, tedy bez zbytečných zdravotních komplikací.

ŠTÍR A KARIÉRA (A PENÍZE)

Potřebujete práci, která by v žádném případě nebyla jednotvárná a statická. Mnoho Štírů zajímá výzkum, zkoumání podstaty přírodních jevů, objevování nových věcí. Práce, která přináší výzvu, ale i napětí. Když si uvědomíte velkou pravdu, že v každé překážce nebo problému je skryt zárodek budoucího úspěchu, uklidníte se a zaktivujete svou bojovnost. Napjatější a komplikovanější se z pohledu hvězd jeví první polovina roku.

Rozjezd bude pomalý, počátkem ledna může přispět Merkur ve Střelci k dobrému řešení vašich finančních otázek. Koncem února bude Mars, planeta expanze a soutěžení, v příznivém aspektu k vašemu znamení. Pozitivní bude i vstup Merkura do Ryb, jeho tranzit trvá až do 9. 3., v této době byste měli přehodnotit své postoje a popovídat si se svými kolegy a také s nadřízenými. V případě problému jistě najdete dobrá řešení. Případné pracovní potíže se snažte vyřešit před nástupem jara, nejlépe v době od 12. 5. do 5. 6. raději zvolte taktiku mrtvého brouka. Jestliže se vaše okolí bude snažit o řešení a změny, promyslete si v klidu, co řeknete. V červenci i srpnu se atmosféra na pracovišti uklidní. A nejen proto, že je doba dovolených. Pomohou vám také příznivé aspekty planet v přátelském vodním znamení Raka. Stojíte-li o zásadní změny ve svém profesním životě, s rozhodováním počkejte na říjen, kdy vaše úvahy, ale i činy budou podpořeny silou planet ve vašem znamení. Ti z vás, kteří chtějí dát do pořádku své finance, by měli počkat na listopad. Tento měsíc přinese zajímavé informace i nabídky. Závěr roku se snad obejde bez nepříjemností.

Šťastné dny: 22.–28. února, 1.–9. března, 10.–31. října

Šťastná čísla v roce 2011: 2, 9, 17, 23, 45, 51

Nejúspěšnější den je pro vás úterý, které je pod vlivem Marsu. Proto plánujte důležitou činnost nebo rozhodnutí právě na tento den. Budete mít dostatek psychických i fyzických sil a dokážete svou vůli a energii vést jasným směrem.

ZLATÁ RADA:

ZVÍTĚZIT SÁM NAD SEBOU JE TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VÍTĚZSTVÍ.

STŘELEC

střelec

CO VÁS ČEKÁ V 2011

Začátkem nového roku můžete cítit příliv energie. Budete mít chuť měnit zaběhnuté věci. Možná jste si připravili seznam věcí, které je nutné vyřešit. V tom vám mohou pomáhat dvě planety. Merkur, který vám dodá výřečnost a pravá slova. A Venuše, ta vstoupí na počátku ledna (8. 1.) do vašeho znamení. Právě proto se mohou začít odvíjet pozitivně i milostné vztahy. Dejte si do pořádku partnerský vztah, Venuše bude na vaší straně až do 4. února. Postavení Pluta a Severního vzestupného uzlu může také celkově podpořit dosažení vašich cílů. V měsíci únoru se vylepší nebo stabilizuje vaše finanční situace. Aktivní Merkur může v březnu obohatit vaše vztahy. Na úspěchy bude dohlížet planeta štěstí a expanze Jupitera ve spřáteleném znamení Berana. Využijte jeho pomoci, potrvá až do začátku června. I během dubna budete mít podporu hvězd, do znamení Berana se stěhuje Mars a koncem měsíc i Venuše. Obě tyto planety vám dodají nejen vitalitu, ale také chuť řešit záležitosti, o které jste se dlouho nestarali. Pohodové období může trvat do poloviny května. Pozorní buďte v červnu, kdy se důležité planety, které ovlivní váš osobní život, přesunou do napjatého opozičního postavení ve znamení Blíženců, setrvají v něm do začátku července. To je nevhodnější doba, kdy byste si měli vzít buď dovolenou, nebo si dopřát alespoň prodloužený víkend a srovnat si myšlenky a své cíle. V srpnu máte znovu planetární podporu Venuše a Merkuru ve Lvu. V září a říjnu byste měli být opatrní při rozhodnutích, nákupech a podepisování smluv. V listopadu i prosinci budete na vrcholu sil, zřejmě zalitujete, že nemáte více času na své blízké i na práci. Můžete se těšit na konec roku, tentokrát bude skvělý.

Rada: Nejúspěšnějším obdobím, na které se dobře přichystejte, je leden a pak závěr roku, především listopad, ale i prosinec.

STŘELEC A LÁSKA

Vaše znamení není nerozhodné či plaché. Rádo se baví a jediné, čemu se raději vyhýbá, jsou závazky a zodpovědnost. Zvláště muži žijí rádi svobodně a povinnosti, které vyplývají z pevnějších partnerských svazků a manželského soužití, se snaží co nejdéle oddálit. Na počátku nového roku se ve vašich milostných vodách začne „čeřit voda“. Může za to tranzit Venuše (od 8. 1.) vaším znamením, přičemž podporu a značnou výmluvnost budete mít od komunikativního Merkura. Proto je možné, že i ten, kdo nehledá, přesto potká zajímavý protějšek. Není vyloučena láska na první pohled. Štěstí při vašem výběru vám zajistí vstup Jupitera do Berana (23. 1.), tento tranzit trvá až do počátku června. Další skvělý čas na lásku a seznamování přichází v dubnu, konkrétně od 22. 4. do 15. 5., to bude Venuše v Beranu. Může přijít oživení vašeho zájmu o druhé pohlaví, chuť změnit svůj osobní život a seznámit se s někým přitažlivým nebo také urovnat domácí, rodinné a partnerské spory. V červnu a červenci se zaměřte raději do svého nitra a věnujte se práci, případně studiu. V srpnových dnech nastává znovu přízeň hvězd, přijde čas lásky a spokojenost v osobním životě. Září s sebou přináší nové povinnosti. Pozornost upínejte k práci, stejně tak i v říjnu. Probuzení citů a touha po milostném dobrodružství vás potká v listopadu. Jestliže udržíte svou ohnivou povahu na uzdě, měl by probíhat i poslední měsíc roku v naprosté pohodě.

STŘELEC A ZDRAVÍ

Během roku byste se měli snažit udělat si více času na odpočinek. Určitě vám prospěje aktivní relaxace. Nový rok 2011 bude zahájen poněkud „akčně“. Nadřízení vás zavalí prací a váš partner od vás může vyžadovat více času. S přibývajícími nároky se většinou pojí také stresy, proto je pro vás důležité vyčlenit si čas i pro sebe. Věnujte se koníčkům, které vám dělají radost.

Vaše znamení má rádo pohyb, a proto určitě nevynechejte víkendové akce nebo delší pobyt na horách. Buďte opatrní, hrozí pády. Organismus vydatně posilujte notnou dávkou vitaminů. Ani v mírném předjarním počasí nepřeceňujte své fyzické síly, některé sportovní aktivity si zaslouží teplejší podnebí. Ve druhé polovině dubna očekávejte příhodnější hvězdné konstelace. Napjaté postavení planet bude naopak v červnu a po celý červenec, kdy je Mars ve znamení Blíženců. Buďte opět pozornější při sportování a za volantem zbytečně neriskujte! V srpnu nastanou příznivější vlivy, kdy se planety Venuše a Merkur budou zdržovat v ohnivém znamení Lva. Podzim může nastolit problémy se zažíváním, zvláště u jedinců, kteří nerespektují pravidla zdravé výživy a přehánějí to s alkoholem, kávou a dalšími „povzbuzujícími“ prostředky. Znatelný přísun energie pocítíte v listopadu, kdy nejen Slunce, ale i Merkur a Venuše tranzitují vaším znamením. Ani v prosinci raději zbytečně nezatěžujte svůj trávicí aparát. Dopřejte mu lehčí jídla, méně solte a přidejte do svého jídelníčků více bílého masa, ryb a zeleniny.

STŘELEC A KARIÉRA (A PENÍZE)

Vaše znamení preferuje práci, která je nezávislá a při níž můžete být často na cestách. Opravdový Střelec chce být před ostatními vždy o krok vpředu. Je totiž ambiciózní a dost času tráví studiem a získáváním novým poznatků ze své branže. Začátkem roku 2011 jsou hvězdy příznivé ke všem pracovním iniciativám. Už ve druhé polovině ledna můžete vidět výsledky. Vaši snahu nadřízení ocení a budete mít jejich důvěru. Máte podporu od Jupitera v Beranu, který vám může přivést do cesty „šťastné náhody“ a také informace, které dokážete využít. Profesně se vám bude dařit ve druhé polovině března a zvláště pak v dubnu, toto období trvá až do poloviny května. Jestliže někteří z vás plánují konkurzy nebo větší změny v práci, tak právě teď nastává pravý čas. V červnu už budete myslet jako správní Střelci na svou dovolenou, ale ani hvězdy vám neradí dělat příliš velké změny. Několik důležitých planet bude v opozičním postavení a věci pak nepůjdou tak, jak byste si přáli. Napětí povolí až během července, to je ale období, kdy budete toužit po letních zážitcích a příjemné dovolené. Se srpnem přicházejí pozitivní vlivy planet ve Lvu, možná se vám otevřou nové možnosti. Anebo přijdou nápady, jak zlepšit finanční situaci. Měsíce září a říjen budou sloužit vašemu rozjezdu. Opravdové žně vaší práce (i finančních odměn) můžete zažít během listopadu a v prosinci.

Šťastné dny: 1.–15. ledna, 5 –25. dubna, 10.–20. srpna, 3.–30. listopadu

Šťastná čísla v roce 2011: 15, 18, 22, 29, 34, 56

Nejúspěšnější den je pro vás čtvrtek, myslete na svůj duševní život. Nalaďte se na umělecké zážitky. Návštěva výstavy, koncertu, zkrátka něčeho, co vás dokáže příjemně naladit. Vhodné jsou také návštěvy v rámci rodiny, případně setkání přátel.

ZLATÁ RADA:

DŘÍVE NEŽ SE VYDÁŠ ZLEPŠOVAT SVĚT, PROJDI TŘIKRÁT POZORNĚ SVŮJ VLASTNÍ DOMOV.

KOZOROH

kozoroh

CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2011

Postavení planet v novém roce může pomoci rozvoji vaší intuice. Uran ve znamení Ryb (vnitřní změna) a také vaše vládnoucí planeta Saturn ve Vahách vás budou nutit ke změnám vnějším. Snažte se být více přátelští a společenští, vaše image vám nebude lhostejné. V lednu (od 14. 1.) je na vaší straně Merkur, který vstoupil právě do znamení Kozoroha, podpoří vaše vystupování a komunikační schopnosti. V únoru Merkur vystřídá Venuše, ve vašem znamení se zdrží do začátku března. Objeví se šance na lepší uspořádání partnerského života, plesová sezona a různé společenské akce skýtají možnosti seznámení se zajímavým protějškem. Osobním šarmem zcela okouzlíte člověka, s nímž vám bude dobře. V březnu se zaměříte spíše na kariéru a finanční zdroje, takže v dubnu budete mít práce nad hlavu. Vaše finanční zisky se vylepší. V polovině května vám budou pomáhat planety Merkur, Venuše i Mars v přátelském znamení Býka. Můžete očekávat, že se vám bude dařit nejen v práci, ale i v osobním životě. Nedorozumění a „mráčky“ se rozplynou, jarní slunce prosvítí naplno váš život. V červnu se můžete těšit na vliv planety, která je astrologicky nazvaná „velké dobro“ (Jupiter). Usadí se ve znamení Býka, odkud vám bude po celý rok pomáhat. A konečně uskutečníte své sny! V červenci hvězdy radí opatrnost v lásce a partnerství, Venuše v opozici může signalizovat napětí a hádky. V srpnových dnech přejde do útoku opoziční Mars, Venuše a Merkur ve Lvu nevěstí nic dobrého. Zbývá jediné řešení: odjet na dovolenou. Po prázdninách vám pomohou ke zklidnění Venuše a Merkur v Panně. Pozor na Mars v opozici, může škodit. Ani v říjnu a listopadu nebudete mít ustláno na růžích. Avšak od 12. 11. vám bude pomáhat vliv Marsu ve znamení Panny. V prosinci se dá zažehnout oheň lásky, způsobí to Venuše. Samotný závěr roku by měl být relativně klidný.

Rada: Výrazná pracovní aktivita se vám vyplatí především začátkem roku. V únoru se věnujte lásce. Splnění svých snů očekávejte v květnu a počátkem června.

KOZOROH A LÁSKA

Nový rok začnete s mnoha předsevzetími. Co nejdříve je budete chtít uvést do reality.

K tomu, abyste nezapomněli, že kromě práce a povinností, si máte udělat čas i na lásku vám pomůže postavení Venuše. Ano, patronka lásky vás ovlivní hlavně v únoru. Zmíněný měsíc sice není jako stvořený pro namlouvání, přesto ti z vás, kteří touží po milostném citu, by se měli zastavit a přiznat si, že ve dvou se to lépe táhne. Jestliže se otevřete lásce, určitě si vás najde. Ale je třeba jít jí naproti. Choďte více do společnosti, nahlédněte do internetových seznamek, udělejte si svůj profil na Facebooku. Milostný zápal vám vydrží do začátku března. V dalších týdnech se věnujte především své práci, materiálnímu zabezpečení a jistotám, které jsou pro vaše znamení důležité. Zdá se, že v květnu byste mohli najít opravdovou lásku. Pomohou vám planety, které se v polovině měsíce přesunou do znamení Býka. Merkur, Venuše i Mars. Pocítíte příliv energie a chuti změnit svůj život. V červnu dostanete navíc „bonus“ v podobě Jupitera v Býku, po celý rok vám bude pomáhat ve vašich pracovních i společenských aktivitách. Během léta, nejspíš už v červenci, může dojít v partnerských vztazích k nedorozuměním. Zaviní to napjaté postavení Venuše a navíc v srpnu bojovný Mars, jehož vliv přetrvá až do září. V říjnu se napětí zmírní. V listopadu myslete hlavně na práci a povinnosti. Ale tím není všem dnům konec, v prosinci vstoupí Venuše do vašeho znamení, a tím se znovu otevře vaše srdce. Láska má vstup volný.

KOZOROH A ZDRAVÍ

Vaše znamení sice působí navenek vážně, ale kdo vás pozná, pochopí váš zvláštní osobitý humor. Právě humor je solí života. Na to při svém náročném programu a povinnostech nezapomínejte. Dopřejte si oddech, nešetřete a nechte své tělo hýčkat masážemi. Určitě vám prospějí. Sauna a koupele rozehřejí vaše tělo, které bude díky péči pružnější i vitálnější. V zimě nezapomínejte na dostatek vitaminů. A víte co? Zajděte občas do solárka, zlepší vám to náladu. V práci se nepřepínejte, věnujte čas i rodině a dobrým přátelům. Vždyť kdo jiný vás dokáže rozesmát a nabít optimismem? Pozor, problémy s nachlazením mohou přijít v březnu, zatímco v dubnu se u dříve narozených mohou ozvat bolesti kloubů a kolen. Proto udržujte svůj pohybový aparát v pohotovosti. K tomu vám pomáhají procházky, plavání a mírnější aerobní cvičení. Celoročně dbejte na zdravé stravování, vaše tělo potřebuje dostatek vápníku a kalcia.

V létě, zvláště pak v červenci, si udělejte dovolenou. Musíte si odpočinout! Potřebujete (a zasloužíte si) načerpat síly a uvolnit přepínanou nervovou soustavu. Jisté napětí přinese srpen, což je dáno vlivem Marsu v Raku. Pozor na úrazy, opatrnost zejména v silničním provozu platí i pro zářijové týdny. V říjnu pocítíte příjemné uvolnění, jen se nesmíte divit, když si na vás někdo vymyslí více práce. V listopadu buďte ohleduplnější ke svému zažívání. Dopřejte si co nejpestřejší stravu s velkým podílem zeleniny. Nezapomeňte na dary moře. V prosinci se vaše tělo může zklidnit, nebo naopak rozbouřit vlivem emocí. Nesnažte se je potlačovat, za většinou nemocí se skrývá psychika. Záleží jen na vás, s jakým pocitem a v jaké kondici se budete s tímto rokem loučit.

KOZOROH A KARIÉRA (A PENÍZE)

Většina Kozorohů je schopná velmi tvrdé a usilovné práce. V tomto znamení se rodí hodně workoholiků, protože Kozoroh je nebývale usilovný a rád si buduje kariéru. I v tomto roce tomu nebude jinak. Nezdržujte se zbytečnostmi, jděte pragmatickou cestou. K lepšímu porozumění s ostatními lidmi vám bude pomáhat tranzit Merkura vaším znamením, nastane v období 14. 1. až 3. 2. Můžete zvládnout mnoho důležitého. V únoru se vaše úsilí reálně zviditelní. V březnu zaměřte svou pozornost na důležité kontakty a lidi, kteří vám mohou být nápomocní. Jestliže se přičiníte, opravdové vítězství a posun zažijete v druhé polovině května (planety budou zcela na vaší straně). Počátek června vám asi bude připadat přímo královský, vstup Jupitera do Býka ohlasí, že se vám podaří to, po čem dlouho toužíte. Například povýšení, skvělá pracovní nabídka nebo „jen“ pochvala a poděkování od šéfa. V červenci se vaše aktivita zbrzdí nejen kvůli dovolené. Tranzity planet vůči vašemu znamení budou totiž napjaté, což přetrvá i do srpna. Ale nebojte se, po prázdninách to bude lepší. Merkur a Venuše přejdou do znamení Panny. V říjnu myslete více na odpočinek. Pracovní povinnosti zkuste delegovat na druhé, abyste se pod tlakem práce zbytečně nehroutili. V listopadu mohou vyjít na povrch různé zákulisní taktiky. Zůstaňte v klidu, nenechte se rozhodit. Závěr roku posílí vliv Marsu, dodá vám sebedůvěru a energii. Povinnosti zvládnete s přehledem.

Šťastné dny: 1.–15. ledna, 1.–28. února, 12.–31. května, 1.–20. června, 1.–20. prosince

Šťastná čísla v roce 2011: 4, 11, 18, 25, 36, 52

Nejúspěšnější den je sobota. Měli byste si udělat čas sami pro sebe a zeptat se své duše, jestli je šťastná spokojená. V tento den nemáme nic řešit. Jen třídit své myšlenky a plánovat si budoucnost.

ZLATÁ RADA:

KDO OTEVŘE SVÉ SRDCE VELKÉ CTIŽÁDOSTI, UZAVŘE JE KLIDU

VODNÁŘ

vodnar

CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2011

Před vámi je nesnadný rok. Dlouhodobé tranzity Neptuna i Chirona prověřili, co opravdu chcete. Zapracovali jste na rozvoji své osobnosti. Některých věcí jste se museli vzdát. První měsíc roku může začít rozpačitě. Avšak v polovině ledna vstoupí energický Mars do vašeho znamení a vy se probudíte ze zimního spánku. Tento tranzit trvá až do 23. února, k Marsu se přidá i planeta Merkur. Dá se tedy očekávat, že budete mít spoustu nápadů a zlepšení, s jejichž realizací se raději obraťte na druhé. Může se zlepšit vaše finanční situace – díky tranzitu planet vaším druhým domem financí.

V březnu zažijete emocionální bouři, přinese ji tranzit Venuše. Vztahy a partnerství budou hrát hlavní roli. V dubnu opustí Neptun vaše znamení a vy si oddechnete od jeho vlivu. Budete žít více v realitě. Další pozitivní dobou, kdy můžete zaznamenat pokrok a změny ve svém životě, bude červen. Tehdy celá plejáda planet vstoupí (Merkur, Venuše, Mars) do přátelské vzdušného znamení Blíženců. Přijde čas pro společenský život, hledání nových pracovních a obchodních kontaktů. Nejsou vyloučeny nové milostné vztahy. Příznivé období potrvá do začátku července. Dovolenou si dopřejte (v ideálním případě) v srpnu, kdy budou důležité planety v opozičním, napjatém postavení. Napětí, problémy a složité výměny názorů můžete očekávat v druhé polovině září a po celý říjen – bojovný Mars vstoupí do vaší opozice. Díky vaší přátelské povaze a také s pomocí Merkuru i Venuše ve znamení Vah vše zvládnete. V listopadu přejde Merkur do Panny a vy si oddechnete. Závěr roku bude patřit na jedné straně určitému bilancování, na straně druhé oživení lásky, protože Venuše bude od 21. prosince ve vašem znamení. Těšte se na sváteční pohodu u vás doma.

Rada: Pečlivě plánujte, stanovte si nové cíle. K jejich realizaci bude vhodná druhá polovina ledna a celý únor. V březnu se zaměřte na lásku. V dubnu zase na finanční zisk.

VODNÁŘ A LÁSKA

Váš život je plný vzruchu a spěchu. Zkuste se zastavit a vážit si drobných radostí. Vždyť je zažíváte každý den! Dlouhodobý tranzit Neptuna posílil vaši intuici i fantazii, využijte je ve svých milostných i přátelských vztazích. Vliv Saturna ve Vahách vás mohl naučit větší zodpovědnosti vůči vašim blízkým, přátelům, rodičům, ale také partnerům. Je možné, že někteří z vás budou chtít se vstupem do nového roku udělat radikální změny ve svém životě. Podpora silného Marsu je na vaší straně po celý únor. Tranzit Merkuru jistě ovlivní otevřenou komunikaci a nové myšlenky. Chcete vylepšit stávající partnerství nebo zažít nové milostné vzplanutí? Počkejte na březen, kdy Venuše – dárkyně lásky – bude panovat ve vašem znamení. V dubnu můžete být zaměřeni na praktičtější záležitosti. K jejich řešení vás donutí vnější okolnosti, což může pokračovat i v měsíci květnu. V červnu vás osvěží vstup Merkuru, Venuše i Marsu do znamení Blíženců. Otevřete se změnám ve svém životě, mohou mít charakter profesní či vztahový. Objeví se nové možnosti. Kdo stojí o navázání vztahů, tomu se blýská na lepší časy. Určitě potkáte zajímavý protějšek, který opětuje vaši náklonnost.

Léto může přinést napětí a nedorozumění, vyplývá to z postavení Venuše i Merkura v opozičním znamení Lva. Partnerská komunikace může váznout, je nejvyšší čas na malou „revizi“ vašeho osobního života. Snažte se získat vnitřní rovnováhu a jednat klidně, v září se mnohé vyjasní a uklidní. Pozor však na „silové“ tendence, ke kterým vás bude nabádat energický Mars v opozičním postavení (trvá po celý říjen až do polovin listopadu). Opravdovou pohodu zažijete v předvánoční době: mnoho věcí se usadí a vy najdete ztracenou jistotu. Podpoří vás vliv dárkyně lásky, planety Venuše ve vašem znamení. Užijete si vánoční klid v kruhu své rodiny a na letní bouře už ani nevzpomenete.

VODNÁŘ A ZDRAVÍ

Nejlepší rada pro vaše znamení: udělejte si konečně čas sami na sebe. Vodnáři často řeší věci za druhé, zatímco vlastní běžné starosti odkládají. Proto se dostávají do různých problémů a časových smyček. Vyhýbejte se zatěžujícím a stresujícím situacím a emocionálnímu vypětí. Pak se budete cítit skvěle. Odbourejte zatěžující vazby. Stav vašeho organismu, o který budete pečovat, vám to vrátí v podobě pocitu lehkosti. Zaměřte se na své trávení, dopřávejte si zvláště ryby a mořské plody, svému tělu dodávejte selen, vápník a hořčík.

Počátek roku můžete uvítat ve skvělé kondici, k poklesu vašeho imunitního systému může dojít koncem března. Více se hlídejte, zvláště pak při sportu během měsíce dubna, kdy planetární vlivy mohou ovlivnit i určité tendence k větší úrazovosti. Napětí a stres uvolníte sportem, v tělocvičně nebo fitness centru, prospějí vám i masáže.

Napjaté konstelace budou pokračovat během května. Buďte opatrnější v silničním provozu. V červnu vám přátelské planety (Venuše, Merkur i Mars v Blížencích) dodají energii. Na červenec si naplánujte kratší pobyty a prodloužené víkendy. Delší dovolená je vhodná v srpnu. Náročné planetární postavení bude pokračovat od září do poloviny listopadu (vliv planety síly Marsu v opozici). Věnujte se více sportování. Zkuste chodit pravidelně plavat, prospěje vám pobyt v přírodě, naplánujte si vycházky na zajímavá místa. Vaše znamení inklinuje ke kavárenskému způsobu života, vyhýbejte se pokud možno „společenskému pití i kouření“, které vašemu zdraví neprospívá. Koncem roku se budete cítit klidnější, vyrovnanější a celkově fit.

VODNÁŘ A KARIÉRA (A PENÍZE)

Mnoho Vodnářů touží po profesní nezávislosti. Neradi pracují v zaměstnanecké poměru, těžko přijímají autority, a proto mívají problémy. V novém roce 2011 se zbavíte vlivu Neptuna, dojte k tomu 4. dubna. To vás posílí v jasnějším náhledu na realizaci vašich profesních plánů. V prvním čtvrtletí si pečlivě zapisujte všechny nápady, přání, vize a cíle. K jejich uskutečnění je nejlepší období únor až duben. Další skvělé tranzity planet nastanou během června, kdy do vašeho spřáteleného znamení Blíženců vstoupí planeta zprostředkovatelů a obchodníků Merkur, silný a soutěživý Mars, ale i planeta osobního šarmu Venuše. Vlivem Saturna ve znamení Vah se naučíte být nejen více zodpovědní, ale i zdvořilí. Letní období vás vyzve k odpočinku, snažte se (v červenci) dokončit všechny své resty. Ideální dobou pro oddech je měsíc srpen. V druhé polovině září mohou přijít nové nabídky.

Nebraňte se jim. Možná získáte podnětné informace, které dokážete v budoucnosti zhodnotit. V říjnu se pečlivě věnujte všem smlouvám. Pozor na to, co podepisujete. Ve finančních záležitostech se snažte o maximální přesnost. Projděte si všechny účty, faktury a nutné odvody, případné resty dejte pokud možno rychle do pořádku. Vliv Marsu, který vám šlapal na paty, pomine 12. 11., konečně si oddychnete. Na větší vydání se připravte v závěru roku, jistě si zasloužíte relaxační pobyt na horách nebo někde v teplejších krajích.

Šťastné dny: 16.–31. ledna, 4.–21. února, 3.–27. března, 3.-16. června

Šťastná čísla v roce 2011: 15, 16, 20, 35, 40, 49

Nejúspěšnější den je pro vás čtvrtek. Je vhodné myslet na své duševní zdraví a naladit se na různé umělecké zážitky. V tento den jsme také otevřeni naslouchání ostatním lidem, nechybí nám tolerance a pochopení.

ZLATÁ RADA:

V ŽIVOTĚ MŮŽU DOSTAT JEN TO, CO CHCI PŘÍJMOUT.

RYBY

ryby

CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2011

V novém roce si budete muset zvyknout, že věci nepůjdou tak snadno jako v předešlém období. Vláda Jupitera v Rybách končí v lednu, proto zkuste zahájit rok 2011 s plným nasazením. Nevyhýbejte se svým povinnostem! Na dlouhodobý tranzit Uranu vaším znamením jste už zvyklí, přinesl vám i mnoho dobrého. Po dobu jeho panování jste se mohli zbavit nefunkčních věcí i vztahových pout. Koncem února se připravte na další změny, které avizuje Merkur ve vašem znamení a také Mars, planeta energie a expanze. Využijte souběžně pozitivní vibraci, kterou posílí v březnu Venuše. Je možné dokončit záležitostí, které jste měli v plánu. Spousta věcí bude souviset s partnerstvím a milostným vztahem. Během března si oddechnete od vlivu Urana, ten totiž přechází do znamení Berana. V dubnu se vám podaří uspořádat vaše finanční toky. Mohou přicházet zajímavé nabídky, možná jim neodoláte. Ostatně přízeň hvězd potrvá až do poloviny května. Vaši citovou stránku podpoří vstup vaší vládnoucí planety Neptuna do vašeho znamení, ovšem pozor – zároveň vás tento tranzit (potrvá až do 5.9.) může odvádět od jasných záměrů. V červnu raději neprobírejte s partnerem nic zásadního, mohli byste později litovat silných slov a rychlých rozhodnutí. Vaše postoje se změní v červenci, způsobí to Venuše v Raku, bude totiž hájit rodinný klid. V srpnu se můžete opřít o vliv planety Mars. Hvězdy vám radí počkat s dovolenou až na září, kdy jsou napjaté konstelace a pro vás bude nejlepší vyklidit „bojiště“. S říjnovým vstupem Venuše i Merkura do Štíra se lépe zorientujete. Třeba se vynoří záležitosti, o nichž jste neměli tušení. Neodpočinete si v listopadu ani prosinci, planeta energie a bojovnosti (Mars) vám bude tak trochu odebírat síly v opozičním postavení Panny. Tento rok vám přinese mnoho nového, především se naučíte lépe nakládat se svou energií. Posílíte vlastní ostražitost.

Rada: Vaše nejúspěšnější období, kdy budete mít nejvíce energie k životním změnám, nastane v posledním únorovém týdnu. Dařit se vám bude i březnu. Novou lásku vyhlížejte v dubnu.

RYBY A LÁSKA

Letos si přejte najít ten pravý protějšek. Představujte si jeho podobu a zaměřte se na jeho povahové rysy. Myšlenky, které budete vysílat, mají energii. Do svého života tak můžete přitáhnout partnera pro láskyplný vztah. Vlivem vášnivé Venuše ve Štíru na počátku roku opravdu přeskočí jiskra, „oheň“ však musíte stále udržovat. Během února někteří z vás mohou zažít v partnerství omezení a nedůvěru. K lepší komunikaci a vyjasnění vztahových problémů pomůže vstup Merkura do vašeho znamení (22. 2.). O dva dny později se k němu přidá i Mars, což posílí vaši odvahu říci, co si opravdu myslíte, cítíte a chcete. Opravdovou změnu a pocit jistoty zažijete koncem března (28. 3.) a téměř po celý duben. Dárkyně lásky Venuše bude tranzitovat znamením Ryb. Dopřejte si romantický víkend nebo dovolenou ve dvou. V květnu mohou v rodině i vztazích přijít bouře, to způsobí bojovná Venuše i Mars v Beranu. Během června a července se vše uklidní pod vládou Venuše v Raku, má totiž ráda příměří a klid. V srpnu najdete dost sil k prosazení svých zájmů. Rázně odmítnete pokusy o manipulaci. V září bude na vaší straně energie Marsu, což oceníte, protože Venuše i Merkur se přestěhují do vašeho opozičního postavení Panny. Ledacos si proto budete muset vybojovat. V říjnových dnech přijde zklidnění, což je dáno pobytem důležitých planet Merkuru a Venuše v diplomatických Vahách. V polovině října se přesouvají do Štíra, který je na vaší straně. Partnerské problémy mohou vyvstat v listopadu i prosinci vinou opozičního Marsu. Zřejmě vám bude klást do cesty různé překážky. Poznáte tak na vlastní kůži moudrost přísloví „Co mě nezabije, to mě posílí“.

RYBY A ZDRAVÍ

Vaše znamení je jedno z nejcitlivějších z celého zvěrokruhu. Mnoho zrozenců Ryb zkoumá lidskou psychiku profesionálně, pracují jako psychologové nebo terepeuti. Tito lidé bývají obdařeni velkou empatií, dokážou se dobře naladit na druhé a jejich problémy. To však leckdy funguje jako handicap. Mnoho lidi tohoto znamení bývá zneužíváno a manipulováno v touze pomoci ostatním. Jak se tomu bránit? Vytyčte si své mantinely a udělejte si čas jen pro sebe. Vaše znamení bývá křehčí i fyzicky, šetřte se svými silami, nepodléhejte zbytečnému stresu.

Náročné chvíle patrně prožijete na počátku roku – vlivem dobrých předsevzetí, které chcete plnit. Uvolněte se a uklidněte, váš čas přijde, hvězdy vás posílí během února, března i dubna. Pro fyzické blaho si dopřejte co nejvíce koupelí s přídavkem levandulové nebo meduňkové esence. Naučte se reflexní terapii chodidel, skvěle pomáhá proti únavě i špatné náladě. Nesmírně vám prospívají všechny vodní aktivity, stejně tak chůze naboso, která je vlastně přirozenou masáží. Napětí a stres přijdou během května a v první polovině června. Podpořte svou psychiku vitaminy a minerály, zvláště pak hořčíkem, obsahuje ho i tmavá čokoláda. V létě buďte co nejvíce v přírodě. Dopřejte si bronz, tělu totiž dodává vitamin D (posílí imunitu). Delší dovolenou si určitě zorganizujte v září, a pokud možno u moře. Bude to úžasná vzpruha! Pro pochmurné podzimní dny si najděte si nějakou aktivitu, která vás budete naplňovat radosti. Například tanec, jóga nebo aquagymnastika podporuje pozitivní rozvoj vaší osobnosti. V závěru roku šetřte psychickými a fyzickými silami. Může vás o ně „obírat“ opoziční náročné postavení planety Mars. Takže pozor v listopadu a v prosinci.

RYBY A KARIÉRA (A PENÍZE)

Posláním Ryb je nejen zkoumat lidskou psychiku a podvědomí, ale pomáhat druhým i v oblasti zdravotnictví a v sociální sféře. Mezi zrozenci vašeho znamení se najde velká řáda umělců, a to především hudebníků, kteří dokážou ostatním zprostředkovat nadsmyslové zážitky a propojení s univerzem. Na svou kariéru se zaměřte především v měsíci únoru (od 22. 2.), kdy bude Merkur ve vašem znamení. To znamená, že budete otevření novým nápadům, informacím i kontaktům. Mars, který dodává energii a sebevědomí, je ve vašem znamení od 24. 2., po celý měsíc březen a ještě počátkem dubna. Zcela nejlepším měsícem v roce, kdy můžete rozhodovat o své profesní budoucnosti, je březen, kdy vás podporuje vaše Slunce. Jestliže chcete změnit zaměstnání, toužíte po lepší pozici nebo zvýšení platu, na nic nečekejte a jednejte tak, abyste nepropásli svou šanci. V dubnu a také do poloviny května se může vylepšit vaše finanční situace. Hledejte nové zdroje příjmu. V této době můžete snáze a bez větších problémů získat různé půjčky, úvěry a hypotéky. V posledním červencovém týdnu a během srpna můžete zažít v práci nedorozumění nebo i možné pochybení. Buďte pozornější než kdykoliv jindy. Rovněž v září budete vystaveni větším pracovním nárokům. Odezva vašich kolegů i nadřízených nemusí být nejlepší. Komplikovanějším měsícem může být říjen, snažte se proto ve své profesi být co nejpečlivější. Jedině tak předejdete případným problémům. Ani poslední měsíce roku nenasvědčují, že byste měli v práci mít klidné období. Vlivem opozičního Marsu, který odpovídá za vitalitu i sebeprosazení, vám nepůjdou věci lehce. Snažte se brát vše s nadhledem a na případné výtky spolupracovníků reagujte uměřeně. Je před vámi náročný rok, ve kterém se můžete hodně naučit.

Šťastné dny: 22.–28. únor, 28.–31. března, 1.–21. dubna.

Šťastná čísla v roce 2011: 5, 18, 21, 37, 44, 55

Nejúspěšnější den je pro vás čtvrtek. Je vhodné myslet na svou duši, naladit se příjemně na různé umělecké zážitky. V tuto dobu jsme také otevřeni naslouchání ostatním, nechybí nám tolerance a pochopení.

ZLATÁ RADA:

TO OPRAVDU PODSTATNÉ JE PRO LIDNSKÉ OČI NEVIDITELNÉ, ALE PRO SRDCE ANO.

http://mojeastrologie.kafe.cz/cs/horoskopy/slunecni-horoskop/rocni/

Reklamy

4 thoughts on “Horoskop na rok 2011

  1. Ďakujem za horoskop, tak som zvedavá kolko sa z toho vyplní. Raz mi brat poslal horoskop na rok 2009 a ja som koncom roka žasla, lebo sa mi až 5 vecí z neho vyplnilo a to som si vtedy vravela, že mne sa také nič nemôže stať.:-D

  2. Spätné upozornenie: Kurz zasvätenia do Reiki 1. stupňa… « anitraM

  3. To bude zase rok ! 😀 Aspoň sa nebudem nudiť a už sa teším na Duben ! 😀 .oO šťastné čísla ?? Podám Keno ! 😀 (žartujem 😉 )

  4. hmm hmm
    tak podla toho co tu citam, sa mi zatial vsetko splnilo a to sme len na zaciatku roka :-))
    ak je to pravda, tak tie udalosti ktore ocakavam, ze budu v tomto roku sa naozaj prelinaju s tymto horoskopom a to nie len v zivote, ale ja laske a kariere, hmm hmmm neuveritelne :-))))))))
    takze dakujem a uz viem, na co sa mam priblizne pripravit a ocakavat :-)))

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s